Difference between revisions of "Known Service Manuals"
Jump to navigation
Jump to search
m |
m |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable robotic" | {| class="wikitable sortable robotic" | ||
|- | |- | ||
| − | ! MD5 !! MODEL !! PRODUCT !! DATE | + | ! MD5 !! MODEL !! PRODUCT !! DATE !! PIC |
|- | |- | ||
| − | | de6452ffd32837b835c213f5adee9232 || RM-9850G || ZX-952 || 1996-07 | + | | de6452ffd32837b835c213f5adee9232 || RM-9850G || ZX-952 || 1996-07 || [[File:Service Manual Casio RM-9850G (ZX-952).jpg|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | x || RM-7400G || ZX-951 || 1996-12 | + | | x || RM-7400G || ZX-951 || 1996-12 || |
|- | |- | ||
| − | | c28bc3bd5f1aecf82d0d585169866fa1 <br/> d93a5aa2e4a6784835c7f9d1c5c09543 || CFX-9800G || LX-392AA || 1995-03 | + | | c28bc3bd5f1aecf82d0d585169866fa1 <br/> d93a5aa2e4a6784835c7f9d1c5c09543 || CFX-9800G || LX-392AA || 1995-03 || [[File:Service Manual Casio CFX-9800G (LX-392AA).jpg|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | 0d7e11faaf4540426457a02835c3414e || CFX-9850G || ZX-933 || 1996-03 | + | | 0d7e11faaf4540426457a02835c3414e || CFX-9850G || ZX-933 || 1996-03 || [[File:CFX-9850G_9950G_(ZX-933)_MANUAL.png|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | e237d22247b932fc06f3cba4ff94bc58 || CFX-9850G PLUS || ZX-935A || 1997-05 | + | | e237d22247b932fc06f3cba4ff94bc58 || CFX-9850G PLUS || ZX-935A || 1997-05 || [[File:CFX-9850G_PLUS_(ZX-935A)_MANUAL.png|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | 0d7e11faaf4540426457a02835c3414e || CFX-9950G || ZX-933 || 1996-03 | + | | 0d7e11faaf4540426457a02835c3414e || CFX-9950G || ZX-933 || 1996-03 || [[File:CFX-9850G_9950G_(ZX-933)_MANUAL.png|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2d15ec3e45f82190c40d28f2b6f976c1 || CFX-9970G || ZX-936A || 1997-08 | + | | 2d15ec3e45f82190c40d28f2b6f976c1 || CFX-9970G || ZX-936A || 1997-08 || [[File:Service Manual Casio CFX-9970G (ZX-936A).jpg|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | e409ac698cb57b2195dcfcd8812c97b5 || FX-7300G || LX-377AT || 1995-03 | + | | e409ac698cb57b2195dcfcd8812c97b5 || FX-7300G || LX-377AT || 1995-03 || [[File:Service Manual Casio FX-7300G (LX-377AT).jpg|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | a51628bf56b198881a8d2331fccf2c4c || FX-7400G || ZX-930A || 1996-03 | + | | a51628bf56b198881a8d2331fccf2c4c || FX-7400G || ZX-930A || 1996-03 || [[File:Service Manual Casio FX-7400G (ZX-930A).jpg|x600px]] |
|- | |- | ||
| − | | fbacb9b5db35b62d8884380a35d60d01 || FX-7700GE || LX-375 || 1994-03 | + | | fbacb9b5db35b62d8884380a35d60d01 || FX-7700GE || LX-375 || 1994-03 || |
|- | |- | ||
| − | | 46631cd3e92191361b0eecda1df6fa83 || FX-8000G || GX-969 || 1986-11 | + | | 46631cd3e92191361b0eecda1df6fa83 || FX-8000G || GX-969 || 1986-11 || |
|- | |- | ||
| − | | 4fa711caf0571b37cd6d7fc4181787f2 <br/> 542b212648267cb3b8dfca6bd75940bc || FX-8700GB || LX-388 || 1992-06 | + | | 4fa711caf0571b37cd6d7fc4181787f2 <br/> 542b212648267cb3b8dfca6bd75940bc || FX-8700GB || LX-388 || 1992-06 || |
|- | |- | ||
| − | | bad563fac60a78813cf163664ce55acb || FX-9700GE || LX-370 || 1994-03 | + | | bad563fac60a78813cf163664ce55acb || FX-9700GE || LX-370 || 1994-03 || |
|- | |- | ||
| − | | c3166c48b81034bff5884217cc3e0ef7 <br/> a42f5787fa8100c7a7b9ebf481d64cb8 || FX-9700GH || LX-395AH || 1995-03 | + | | c3166c48b81034bff5884217cc3e0ef7 <br/> a42f5787fa8100c7a7b9ebf481d64cb8 || FX-9700GH || LX-395AH || 1995-03 || |
|- | |- | ||
| − | | 8385e5fdac231ca798064840c95ed98b || FX-9750G || ZX-934AY || 1997-02 | + | | 8385e5fdac231ca798064840c95ed98b || FX-9750G || ZX-934AY || 1997-02 || |
|} | |} | ||